Про фонд

Благодійний Фонд Марії Максакової створений для підтримки талановитих дітей України у віці від 5 до 21 років, які отримують чи вже мають музичну академічну освіту: інструменталісти, композитори, вокалісти. Завдання Фонду - стати платформою для зустрічі юних талантів, наставників, організаторів музичних подій, меценатів, шанувальників.

Платформа Благодійного Фонду Марії Максакової - єдина в Україні, а можливо, й у світі, побудована не як база даних талановитих дітей, а як повноцінний віртуальний простір для спілкування за інтересами. Створивши соціальну мережу для музикантів, Благодійний Фонд Марії Максакової прагне допомогти розвитку музичної культури держави через музичний розвиток особистості.

Наші Цілі

Конкурс талантів

Фонд Марії Максакової - це «конкурс талантів» для дітей, які грають на музичних інструментах, вивчають композицію та вокал за академічною програмою. Зазвичай, вони залишаються поза увагою загалу, орієнтованого на масове, популярне шоу. Але, насправді, саме вони – ті, хто щоденно працює і вдосконалює свою техніку, золотий мистецький фонд країни. Благодійний Фонд Марії Максакової підтримає їх у просуванні в професійному середовищі через рекламування, організацію конкурсів, концертів, майстер-класів, надання можливості для безкоштовних консультацій професіоналів.

Лабораторія Марії Максакової

Засновниця Благодійного Фонду оперна співачка Марія Максакова обирає своїх Супернових /зірок/ серед зареєстрованих учасників Порталу і запрошує їх до своєї Лабораторії, щоб зробити для них своєрідний “кар’єрний ліфт”. Суперновим надається право збирати на Порталі кошти для здійснення своїх мрій. Допомога надається не Фонду, а безпосередньо талановитій Суперновій.

Меценатство

Співпраця мистецтва й бізнесу у всьому світі довела свою результативність. В Україні традиції меценатства також мають глибоке коріння і за умови законодавчого закріплення стануть рушійною силою розвитку культури. Благодійний Фонд Марії Максакової надає можливість кожному відчути себе меценатом, адресно підтримавши талановиту дитину або надавши кошти на діяльність самого Фонду.

Експерти