Перший благодійний концерт всеукраїнського туру за участі юних талантів

Організація концерту/фестивалю

Залишилося днів: 25
потрібно всього для реалізації до 31.01.2020
180 000 грн
Чернівці‎
15%
зібрано
26 279 грн
...

Masha Music Admin

Нік: admin

31 січня 2020 року відбудеться перший благодійний концерт Фонду Марії Максакової за участі талановитих дітей Буковини в області академічного мистецтва в Чернівецькій обласній філармонії ім. Д. Гнатюка у супроводі Академічного симфонічного оркестру під керівництвом художнього керівника та головного диригента Йосипа Созанського.

У концерті приймуть участь переможці конкурсу-прослуховування проекту Фонду - соціальна мережа музикантів Masha Music: Еріка Черкез, Юлія Созанська, Даніела Паламарюк, Юрій Фріц та Амєлія Плошко.

Запрошуємо Вас долучитись до пітримки у проведенні благодійного концерту та розвитку юних талантів Буковини. 

Зібрані кошти підуть на організаційні витрати, PR та рекламу концерту, сувенірну продукцію, фото та відеозйомку, спеціалізовані тренінги для місцевих талановитих дітей в сфері музичного менеджменту, а також на вручення малих грантів юним учасникам концерту, що дасть їм змогу представляти Україну на міжнародних конкурсах.

Концерт в Чернівцях стане першим із туру по містах України, в яких братимуть участь місцеві юні таланти для напрацювання досвіду виступів перед великою аудиторією у супроводі оркестру і оволодіння базовими знаннями з музичного менеджменту на практиці.

Підтримати проект

Для того щоби робити пости вам треба бути зареєстрованим

Інші проекти з розділу
«Організація концерту/фестивалю»