В Ужгороді триває Х Міжнародний молодіжний фестиваль органної музики ім.Наталії Висіч

 16:12
19.09.2018

23 вересня, Ужгород познайомиться зі студентом Празької консерваторії Альфредом Габерманом. Юнак навчається у класі відомого чеського органіста, професора Йозефа Попелки. Паралельно вдосконалює гру на фортепіано та клавесині. Альфред уже заявив про себе на національному огляді органістів та Міжнародному органному фестивалі в Терезіні (Чехія), відвідував майстер-класи в Іспанії та Франції і навіть записав диск з творами композиторів епохи бароко Й.К.Фішера та Я.П.Свелінга на замовлення Чеського радіо. Як органіст Альфред Габерман працює в костелах Св.Прокопа та Св.Роха у Празі, здійснює спільні проекти з оркестром і хором Празької консерваторії, іншими колективами та окремими виконавцями, веде активну концертну діяльність. Ужгородському слухачеві гість із Чехії запропонує відомі твори Й.С.Баха, Й.Райнбергера, С.Франка, а також своїх співвітчизників Л.Слуки ("Cesta ticha") та П.Ебена (Хоральна фантазія "Svatý Václave"). Ведуча – Катерина Керечанин. Початок о 17.00. Х Міжнародний молодіжний фестиваль органної музики ім.Наталії Висіч триватиме до 30 вересня і завершиться концертом солістки філармонії Катерини Гажо (орган) та симфонічного оркестру.

5

In order to do the posts you need to be registered

FanZone
Іван Ткач 11:39, 25.09.2018

Таких концертів треба побільше - тоді і любителі будуть...

FanZone
Марина Ружицкая 15:15, 23.09.2018

Да. Это на любителя...

FanZone
Віктор Мусієнко 19:13, 22.09.2018

Дуже складна для сприйняття музика

FanZone
Ірина Ткачук 21:47, 21.09.2018

Для любителів цього жанру думаю буде надзвичайно цікаво!

FanZone
Роман Мережко 15:57, 20.09.2018

Думаю, наші музиканти нічим не гірші за чехів