...
Постов: 2
Подписаны Подписаться 0
Написать

Артем Поздняков Костянтинович


Направления творчества:
Гітара
Дата рождения:
09.01.1999

Про себя

«Прагни не того, щоб досягнути успіху, а того, щоб твоє життя мало сенс.» - А.Енштейн.

Я, Артем Поздняков, класичний гітарист і трошки композитор... Завершив навчання у Львівському музичному коледжі ім.С.П.Людкевича по класу гітари .

Я почав навчатись гри на гітарі у віці 10 років у гітариста і композитора Дмитра Воротинцева у с.м.т. Станиця – Луганська, Луганської обл. З першого року навчання брав активну участь у конкурсах і концертах. У Станиці – Луганській я вже вів активну творчу діяльність, але коли у 2014 році, почались воєнні дії, ми зі сім’єю вимушені були все кинути і преїхати у Львів, де я поступив у муз.коледж і почав навчатись у Брюхіна Петра Вікторовича. За час навчання у муз. коледжі став лауреатом кількох конкурсів. На другому курсі навчання організував концерт творчості свого першого викладача Дмитра Воротинцева. А у травні 2017 р. ми разом з друзями, під керівництвом Брюхіна П.В., провели у Львові Перший Всеукраїнський молодіжний фестиваль класичної гітари "Guitar Vik", де брали участь молоді гітаристи зі всієї України, я також грав сольний концерт. 22 жовтня 2017 р. я виграв Міжнародний конкурс “GuitArt” – перша премія у м. Харків. А 25 листопада відіграв у Львові сольний концерт. 1-6 травня ми провели 2-ий фестиваль класичної гітари "Guitar Vik"

Закінчивши навчання я мрію вже бути концертуючим музикантом, гастролювати по всьому світу і викладати гітару в якомусь з університетів. Сподіваюсь що Фонд Марії Максакової допоможе продовжити навчання у своїй справі

Мои видео

Активность пользователя

 14:26
22.07.2018

#muzContest Львів'яни, приходьте!!!

1

Для того чтобы делать посты Вам нужно быть зарегестрированым

Адміністрація
Іван Біндюкевич 13:10, 25.07.2018

А чи є відео якесь?)

 12:44
22.07.2018

Для того чтобы делать посты Вам нужно быть зарегестрированым


Tanya Tsyba 13:26, 24.07.2018

Супер!