"Гранд-талант-2018" запалив Supernovi

Події 02.07.2018 [15:45]

ІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Гранд-талант 2018», засновником якого є Ліга діячів культури України під керівництвом депутата Вільногірської міської ради Романа Костіна, відбувся 29 червня у Вільногірську. Цьогоріч співорганізаторов фестивалю виступив Фонд Марії Максакової.

Продемонструвати свої вміння з’їхалося близько 400 учасників з різних областей України. Діти та юнаки від 5 до 21 року виступили у 10 номінаціях: інструментальна музика (фортепіано, струнні інструменти, народні інструменти, духові та ударні інструменти), ансамблеве виконавство (інструментальний ансамбль, вокальний ансамбль), вокал (академічний, естрадний, народний), художнє слово.

Оцінювали конкурсантів професіонали своєї справи, видатні особи у світі культури і мистецтва: заслужена артистка України, двічі міністр культури України, професор Лариса Хоролець; заслужена артистка України, поет, композитор і популярна співачка Катерина Пушкіна; режисер-постановник Національного академічного драматичного театру ім.І.Франка Ігор Грінберг; директор Кам’янського музичного коледжу Ірина Великодна; зав.кафедри оркестрових духових та ударних інструментів Дніпровської музичної академії ім.. М.Глінки Ігор Грузін; викладач-методист, художній керівник та диригент оркестру народних інструментів Кам’янського музичного коледжу Наталія Матяж. Від оперної діви Марії Максакової у роботі журі взяла участь директор фонду співачки Тетяна Циба.

Відкриваючи фестиваль, до учасників цього свята талантів звернулися: головний меценат заходу, народний депутат України Олег Кришин, міський голова Вільногірська Володимир Василенко та в.о. директора філії «ВГМК» ПАТ «ОГХК» Тетяна Кисельова. У промовах прозвучали найтепліші побажання юним талантам та слова підтримки.

За поданням президії Ліги діячів культури України Олег Кришин вручив орден «За розбудову України» Ларисі Хоролець - за значний особистий внесок у розбудову країни, видатні заслуги та трудові здобутки в культурно-освітньому розвитку держави та з нагоди Дня Конституції України. За громадську активність, самовідданість та патріотизм, спрямовані на об’єднання громадян України та з нагоди Дня Конституції медаллю «За відродження України» Олег Кришин нагородив заступника директора філії «ВГМК» ПАТ «ОГХК» Наталю Гаглоєву.

Приємним подарунком від міського голови Володимира Василенка для гостей міста, як і минулого року, стало безкоштовне відвідування басейну СК «Авангард». Втому від дороги і напружених репетицій, літню спеку і хвилювання дітей охолодила чиста прозора вода нашого басейну.

Цього пам’ятного дня у Вільногірську сталася ще одна подія – на площі перед палацом культури і спорту була відкрита «Алея зірок». І першими у ній з’явилися імена трьох членів зіркового журі фестивалю: Лариси Хоролець, Катерини Пушкіної та Марії Максакової.

День пролетів наче мить. У пам’яті вільногірців та гостей міста надовго залишаться теплі спогади про ранковий виступ оркестру Кам’янського музичного коледжу під керівництвом Наталії Матяж, про пісні у виконанні чарівної Катерини Пушкіної. У вечорі відбулась урочиста церемонія нагородження переможців по номінаціям і концертна програма за участю учасників фестивалю та самодіяльних колективів нашого міста. Результати ви можете переглянути за посиланням:

https://docs.wixstatic.com/ugd/e90ae6_b54f23642ff7431e9949072d7cd50e47.pdf

Вільногірськ радий був всім учасникам цього свята культури. Закриваючи фестиваль, міський голова Володимир Василенко висловив надію на продовження співпраці з організаторами «Гранд-таланту». 

Для того щоби робити пости Вам треба бути зареєстрованим

Інші новини з розділу Події

Події
06.02.2020 [21:30]
«Нам показали Моцарта». У Чернівецькій філармонії презентували соцмережу для молодих музикантів

Столиця Буковини стала місцем прем’єри інтернет-платформи, створеної для юних українських виконавців сим...

0
Події
01.02.2020 [11:30]
У Чернівцях відбувся перший благодійний концерт Фонду Марії Максакової за участі молодих талантів

31 січня 2020 року у Чернівецькій обласній філармонії ім. Дмитра Гнатюка відбувся перший благодійний конц...

0
Події
29.05.2019 [21:15]
10 ПРИЧИН ВІДДАТИ ДИТИНУ ДО МУЗИЧНОЇ ШКОЛИ

Незважаючи на те, що дитина фальшивить, репетуючи пісні Чебурашки, і слуху в неї немає; незважаючи на те, що п...

0
Події
12.02.2019 [13:00]
Менторський вечір із британським композитором Деніелом Патріком Коеном

В рамках освітньої програми для композиторів кіно ENVISION SOUND, організованої Британською Радою в Україні та...

0
Події
05.02.2019 [20:15]
Конкурс співу французькою мовою Formidable

У рамках Року французької мови в Україні школа № 49 м. Києва та фестиваль Anne de Kiev Fest у партнерстві...

0
Події
16.07.2018 [14:30]
Марія Максакова провела заняття з переможницею «Гранд-талант - 2018» Анджеліною Макфарлейн

Оперна співачка світової слави Марія Максакова зустрілась із володарем Гран-Прі Всеукраїнського фестивалю-конк...

0
Події
16.07.2018 [14:15]
Supernova Єгор Бахмут отримав ІІ місце і спеціальний приз на Міжнародному конкурсі юних музикантів у Республіці Бєларусь

Supernova Єгор Бахмут став лауреатом ІІ премії на Третьому Міжнародному конкурсі юних музикантів «Палеск...

0
Події
02.07.2018 [15:45]
"Гранд-талант-2018" запалив Supernovi

У Вільногірську відбувся ІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Гранд-т...

0