Цифрове піаніно YAMAHA для Бахмута Єгора

Збір на музичний інструмент

Залишилося днів: 23
потрібно всього для реалізації до 31.12.2019
40 000 грн
Львів‎
6%
зібрано
2 320 грн

Школа/навчальний заклад: Львівська середня спеціалізована музична школа - інтернат ім. С. Крушельницької

Викладач: Лимарев Максим Анатолійович

Напрямки творчості: Фортепіано

Придбання цифрового піаніно YAMAHA ARIUS YDP-163R

Інструмент для музиканта будь якого віку - це найважливіша річ! Музичний інструмент - це те, з чого починається шлях музиканта. Хороший інструмент потрібен і новачку, і професіоналу, адже його наявність гарантує якісний звук і мотивує для поліпшення своїх навичок у грі. Тому юний піаніст Єгор Бахмут потребує допомоги фонду та меценатів для придбання піаніно.

У свої 13 років Єгор має безліч нарогод! Він є лауреатом багатьох Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів. Єгор постійно вдосконалює свої музикальні навички, неодноразово брав участь у майстеркласах відомих українських та міжнародних піаністів Австрії та Чеської республіки. На даний момент юний музикант переїхав до міста Львів для вдосконалення своїх навичок та вмінь та навчається у Львівській середній спеціалізованій школі-інтернаті ім. Соломії Крушельницької, в зв'язку з чим немає інструменту для навчання.

Звертаємося до всіх небайдужих!

Якщо ви бажаєте підтримати Єгора Бахмута фінансово й допомогти йому придбати нове піаніно для справдження його мрії стати професійним музикантом, просимо вас перерахувати кошти до фонду.
 

Ваша підтримка - стимул для нового, яскравого у творчому житті та професійному навчанні юного музиканта.

Підтримати проект

Для того щоби робити пости вам треба бути зареєстрованим

Інші проекти з розділу
«Збір на музичний інструмент»