Якщо тобі кажуть, що мрії не збуваються - не вір! Вони збуваються, якщо за них боротися!

Збір на музичний інструмент

Завершено
потрібно всього для реалізації до 31.12.2019
125 000 грн
Запоріжжя
0%
зібрано
200 грн

Школа/навчальний заклад: Токмацька дитяча музична школа

Викладач: Утєнкова Світлана Василівна

Напрямки творчості: Акордеон

       Владислав Грицун, 2005 р.н. навчається в Токмацькій дитячій музичній школі по класу акордеона у викладача Утєнкової Світлани Василівни.   Лауреат численних всеукраїнських та міжнародних конкурсів: "Україна єднає світ - VІІІ", Міжнародний фестиваль - конкурс юних баяністів та акордеоністів ім. Миколи Різоля, Баянне коло на Запоріжжі, Міжнародний конкурс баяністів-акордеоністів "PERPETUUM MOBILE", Міжнародний благодійний дитячий фестиваль "Мистецький храм", Міжнародний конкурс юних баяністів, акордеоністів та ансамблів "Сучасні ритми", фіналіст  телешоу  «Україна має талант. Діти-2», лауреат Всеукраїнської премії «Диво-дитина-2018» в номінації самий творчий , учасник телепередачі «Круче всех» Інтер та ін. Представляв Україну в 43 Міжнародному конкурсі в Кастельфідардо в Італії, та на міжнародних концертах в Чехії.

   За висновками спеціалістів Владислав має всі задатки отримати вищу музичну освіту та стати великим музикантом. Для вступу та навчання в вищих музичних навчальних закладах необхідно грати на акордеоні з виборною системою. Щоб в майбутньому стати відомим музикантом, уже потрібно готуватися до вступу, тому акордеон потрібний уже зараз. На жаль, у сім'ї таких коштів немає.

Тому проcимо всіх небайдужих до розвитку молодих талантів, допомогти придбати новий концертний акордеон з виборною системою з гарним звучанням, щоб виконати чудові твори Й. С. Баха та інших композиторів - класиків і сучасності, щоб відкрити нові можливості займатися музикою на професійному рівні, щоб ще більше розкрити здібності та відкрити дорогу в неосяжний світ мистецтва та гідно представляти Україну на світовій арені.

Допоможіть наблизитись до мрії – стати великим музикантом.

Посилання на групу підтримки акордеоніста Грицуна Владислава: https://www.facebook.com/groups/2345612798788008/

Посилання на канал: https://www.youtube.com/channel/UCnXBwQVn3XgKVHz486A7yTQ

 

Для того щоби робити пости вам треба бути зареєстрованим

Інші проекти з розділу
«Збір на музичний інструмент»